E martë, 11 Gusht, 2020

Plas keq sherri, Getoari është mjaft i nxehur me Alketa Vejsiun

Duhet të lexoni

Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në ShBA organizon Tubim Virtual me Albin Kurtin, para Zgjedhjeve të parakohshme të Vitit 2020

Të dielën, me 9 Gusht 2020, Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e...

Xhirojnë miliona euro produkte ushqimore dhe nuk njohin asnjë detaj të ligjit për ushqimin, ja ku gabojnë bizneset

Nga Marjon Gorica Siguria ushqimore është kthyer në kryefjalë të bisedave dhe debateve publike kohët e fundit, duke i kushtuar...

Xhirojnë miliona euro produket ushqimore dhe nuk njohin asnjë detaj të ligjit për ushqimin, ja ku gabojnë bizneset

Nga Marjon Gorica Siguria ushqimore është kthyer në kryefjalë të bisedave dhe debateve publike kohët e fundit, duke i kushtuar...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Debatet mes Alketa Vjesiut dhe motrave Vjollca vazhdojnë të jenë të nxehta.

Komentet që janë bërë te Revista Class, që është në zotërim të Alketës, për Marina Vjollcën, duket se e kanë nxehur keq bashkëshortin e kësaj të fundit, Getoar Selimin.

I nxehur nga shkrimi i Revistës Class, ku ironizohet për jetën luksoze të vajzave të showbizit shqiptar në Dubai, Getoari është përpjekur të kontaktojë Alketën, shkruan Anabel.al.Sipas burimeve të tyre, Alketa nuk i është përgjigjur në telefon reperit kosovar, por pas mesazheve të vazhdueshme të tij për të komunikuar me moderatoren, teksti në Instagramin e Revistës Class, u ndryshua.

Siç mund ta keni lexuar, në një foto të Marinës dhe Luana Vjollcës, Revista Class ironizonte jetën që vajzat e showbiz-it shqiptar bëjnë në Dubai me një foto të Marinës dhe Luanës. Ky shkrim u prit me shumë kritika nga ndjekësit, pasi bashkëshorti i Marinës, Getoari dhe i fejuari i Luanës, Krenas Çcoçaj, nuk janë sheik.

Gjithashtu mësohet se Alketa Vejsiu dhe çifti Marina-Getoar kanë bashkëpunuar më parë, pasi ishte Alketa ajo që u kujdes për organizimin e dasmës së këtyre të fundit.Por deri tani nuk ka pasur një reagim publik nga të dyja palët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Del para Gjykatës 44 vjeçari që therri nënën e tij: Nuk pendohem, më bëri magji!

Është vendosur nga Gjykata masa e arrestit ndaj 44-vjeçarit Olsi Çekiçi, i cili theri nënën e tij 70-vjeçare. Katër ditë...

LAJMI I FUNDIT/ Ulen shifrat e humbjeve nga Covid në Shqipëri, por…

Në 24 orët e fundit në vend, u shënua 1 viktimë si pasojë e Covid-19. Ndërkohë, u realizuar 506 teste, dhe u konfuirmuan 125...

Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në ShBA organizon Tubim Virtual me Albin Kurtin, para Zgjedhjeve të parakohshme të Vitit 2020

Të dielën, me 9 Gusht 2020, Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e parë interaktiv virtual me Kryeministrin...

Takimi i z.Ruçi me z.Arben Shehu është fillim i mbarë, i rëndësishëm dhe i domosdoshëm i KLSh-së….

Nga Fejzo Subashi Kur institucionet Kushtetues, dhe jo vetëm kushtetues, drejtohen nga njerëz që nuk vijnë vetëm si suport dhe i marrëveshjeve politike gjejnë mbështetjen...

Zv.ministri i Mbrojtjes, Koçi: Zjarrvënia është tradhëti kombëtare!

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, është shprehur lidhur me zjarrëveniet e ditëve të fundit. Ai thotë se ky veprim konsiderohet si tradhëti kombëtare, dhe...

Më shumë artikuj të ngjajshëm