Debatet mes Alketa Vjesiut dhe motrave Vjollca vazhdojnë të jenë të nxehta.

Komentet që janë bërë te Revista Class, që është në zotërim të Alketës, për Marina Vjollcën, duket se e kanë nxehur keq bashkëshortin e kësaj të fundit, Getoar Selimin.

I nxehur nga shkrimi i Revistës Class, ku ironizohet për jetën luksoze të vajzave të showbizit shqiptar në Dubai, Getoari është përpjekur të kontaktojë Alketën, shkruan Anabel.al.Sipas burimeve të tyre, Alketa nuk i është përgjigjur në telefon reperit kosovar, por pas mesazheve të vazhdueshme të tij për të komunikuar me moderatoren, teksti në Instagramin e Revistës Class, u ndryshua.

Siç mund ta keni lexuar, në një foto të Marinës dhe Luana Vjollcës, Revista Class ironizonte jetën që vajzat e showbiz-it shqiptar bëjnë në Dubai me një foto të Marinës dhe Luanës. Ky shkrim u prit me shumë kritika nga ndjekësit, pasi bashkëshorti i Marinës, Getoari dhe i fejuari i Luanës, Krenas Çcoçaj, nuk janë sheik.

Gjithashtu mësohet se Alketa Vejsiu dhe çifti Marina-Getoar kanë bashkëpunuar më parë, pasi ishte Alketa ajo që u kujdes për organizimin e dasmës së këtyre të fundit.Por deri tani nuk ka pasur një reagim publik nga të dyja palët.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz