Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara për format e saj.

Në një video ditën e sotme, Enca është shfaqur pa pikë grimi në fytyrë dhe sipër fotografisë shkruan:

“Fytyrë fëmije përgjithmonë”,

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz