Dy persona përfunduan në prangat e policisë greke të Kosturit pasi u kapën me 26 kg marijuanë në automjet.

Janë arrestuar shoferja 36- vjeçare greke dhe pasagjeri shqiptar. Automjeti vinte nga kufiri i gjelbër dhe brenda tij u gjet droga e vendosur në 25 pako so dhe 2 celulare dhe 2 karta SIM.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz