Rita Ora nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës, teksa është shfaqur nudo para pasqyrës.

Në një foto të postuar në instagramin e saj, Rita shfaqet tërësisht e zhveshur dhe tregon fizikun e saj perfekt.

Këngëtarja 29-vjeçare ka mbuluar vetëm pjesët intime me emoji me luleshtrydhe, ndërsa pozonte para pasqyrës.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz