E keni parë ndonjëherë Xhensilën pa make-up? Qenka një yll i vërtetë

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj  postuar një foto ku shfaqet pa make-up në fytyrën e saj.

Në foto ajo shfaqet pa pikë grimi në fytyrë e veshur me një këmishë të bardhë, ndërsa qëndron ende e shtrirë në shtrat.

 “Mirëmëngjesi”, shkruan Xhensila në foton e publikuar në Instastory.

Edhe pse nuk ka vendosur aspak grim në fytyrën e saj, Xhensila nuk zhgënjeu me pamjen dhe duket një yll I vërtetë.