E hënë, 10 Gusht, 2020

Beppe Marotta nuk ka ndërmend të marrë pushimet, Interi në merkato

Duhet të lexoni

Kapitullon Partizani, Tirana shënon golin e tretë

Është shënuar goli I tretë nga Tirana në Derbin kundër Partizanit, që në fakt ishte autogol.Mbrojtësi i të kuqëve...

Derbi i çmendur/ Tirana përmbys Partizanin me dy penallti, të kuqtë me 10 lojtarë

Derbi i sotëm ne “ Air Albania Stadium” po dhuron mjaft emocione teksa deri tani janë shënuar tre gola.

Superstart i Partizanit, kalon në avantazh që në fillimin e ndeshjes

Partizani ka kaluar në avantazh që në minutat e para të Derbit. Të kuqtë kanë shënuar që...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Në ditën e zbarkimit të Ch.Eriksen, goditja e madhe e Interit në merkato, Beppe Marotta nuk ka ndërmend të marrë pushimet, përkundrazi, ditët e fundit të janarit priten të jenë shumë të nxehta në shtëpinë zikaltër. Fillimisht duhet të zgjidhin sa më shpejt çështjet Politano dhe Gabigol, i parë pranë Napolit dhe i dytë pranë rinovimit më Flamengon, për të dy lojtarët mungon vetëm firma zyrtare.

Vecino kërkon gjithashtu largimin, është pranë Everton por mes ofertës dhe kërkesës mungojnë ende 5 milion euro(Inter kërkon 20 milion euro). Merkato në dalje detyron Inter të kërkoj një tjetër mesfushor, emri i radhës që ka përfunduar në listën e Marottës është, Charles Aranguiz, mesfushori i Bayern Leverkusen, në skadenc të kontratës në fund të sezonit. Një tjetër çështje që shqetëson stafin drejtues është pezullimi i mundshëm i Lautaro Martinez. Kartoni i kuq dhe protestat në fund të ndeshjes kundër Cagliari mund të sjellin minimalisht 2 ndeshje pezullim por dhe më shumë.

Duke parë formën jo të mirë të Sanchez dhe pezullimin e mundshëm të Martinez, Marotta do të bëj gjithçka është e mundur për të transferuar në Milano, Oliver Giroud. Chelsea kërkon 5 milion euro ndërsa Inter ofron 1,3 për gjashtë muaj huazim dhe 3 të tjerë për sezonin e ardhshëm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në ShBA organizon Tubim Virtual me Albin Kurtin, para Zgjedhjeve të parakohshme të Vitit 2020

Të dielën, me 9 Gusht 2020, Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e...

Takimi i z.Ruçi me z.Arben Shehu është fillim i mbarë, i rëndësishëm dhe i domosdoshëm i KLSh-së….

Nga Fejzo Subashi Kur institucionet Kushtetues, dhe jo vetëm kushtetues, drejtohen nga njerëz që nuk vijnë vetëm si suport dhe i marrëveshjeve politike gjejnë mbështetjen...

Zv.ministri i Mbrojtjes, Koçi: Zjarrvënia është tradhëti kombëtare!

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, është shprehur lidhur me zjarrëveniet e ditëve të fundit. Ai thotë se ky veprim konsiderohet si tradhëti kombëtare, dhe...

Ju nuk duhet ta adhuroni dhe ta urreni Albin Kurtin, ma shumë se një njeri të ditur dhe adekuat për institucionet e Kosovës!?

Shkruan: Refiqe Hamiti Zoti fal mëkatet e të gjithëve por njeriu i sotëm e ka vështir të kuptojë se kur e bënë mëkatin! Edhe kur ju...

Ja cila është temperatura ideale për kondicionerin gjatë verës

Temperatura e kondicionerit në shtëpi gjatë verës duhet të jetë e tillë që në ambientet e brendshme të jetë rreth 10 gradë më poshtë...

Më shumë artikuj të ngjajshëm