Përplasen dy makina në Rinas

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e Rinasit. Sipas informacioneve të para mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete.

Nuk dihet gjendja shëndetësore e dy drejtuesve të mjeteve.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.