Nuk ndalen sukseset, një tjetër këngëtare e njohur vishet nga stilistja shqiptare në Oscars

Stilistët shqiptaër kanë korrur mjaft sukses kohët e fundit. Në ceremoninë e çmimeve Oscar, këngëtarja e njohur Blac Chyna është veshur nga stilistja shqiptare Dona Matoshi

Këngëtarja kishte të veshur një fustan me ngjyra të kombinuara të zezë dhe atë blu i cili i tregonte gjoksin pa sytjena dhe këmbën, fustani ky i cili padyshim e bënte të dukej tërheqëse.