E hënë, 10 Gusht, 2020

“S’kam bërë gjë për një vit, jam në kërkim të një çuni”, Robert Berisha habit me deklaratën

Duhet të lexoni

Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në ShBA organizon Tubim Virtual me Albin Kurtin, para Zgjedhjeve të parakohshme të Vitit 2020

Të dielën, me 9 Gusht 2020, Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e...

Xhirojnë miliona euro produkte ushqimore dhe nuk njohin asnjë detaj të ligjit për ushqimin, ja ku gabojnë bizneset

Nga Marjon Gorica Siguria ushqimore është kthyer në kryefjalë të bisedave dhe debateve publike kohët e fundit, duke i kushtuar...

Xhirojnë miliona euro produket ushqimore dhe nuk njohin asnjë detaj të ligjit për ushqimin, ja ku gabojnë bizneset

Nga Marjon Gorica Siguria ushqimore është kthyer në kryefjalë të bisedave dhe debateve publike kohët e fundit, duke i kushtuar...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Robert Berisha përbën gjithmonë lajm me deklaratat e tij që prej kur i dha fund martesës me Nora Istrefin.

Ai ka qenë i ftuar në emisionin “E diell” ku pranoi se është single, duke u shprehur se që pas ndarjes nga Nora nuk ka shkuar me asnjë femër tjetër.

Mes batutave ai ka thënë se do të provojë edhe gjininë e njëjtë dhe është në kërkim të një djali.

 “Kam një vit që jam ndarë nga Nora”- tha ai.

Që nga koha kur je ndarë me të s’ke bërë gjë fare?

“Jo, jam në kërkim të një çuni. Dua ta provoj edhe me meshkuj. Është batutë. Roberti gjithmonë bën batuta dhe rrezikon. Ndoshta ma marrin për keq,”- shtoi Robert.

Ai u pyet gjithashtu në lidhje me një bashkëpunim të mundshëm me sNorës dhe Tunës dhe ai u përgjigj në këtë mënyrë:  “Mund të bëjë çfarë të dojë ajo. Deri tani Nora ka arritur sukses me punën që ka bërë dhe besoj që e di çfarë do. Nëse do arrinte sukses me atë projekt do më vinte shumë mirë. Mendoj që ka nevojë për bashkëpunim në rrymë tjetër me mashkull ose femër tjerë, jo me Tunën për zhanrin muzikor. Për bashkëpunim artistik nuk e di a kishin dalë mirë. Edhe me motrën e vet nuk eci edhe aq mirë.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në ShBA organizon Tubim Virtual me Albin Kurtin, para Zgjedhjeve të parakohshme të Vitit 2020

Të dielën, me 9 Gusht 2020, Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e...

Takimi i z.Ruçi me z.Arben Shehu është fillim i mbarë, i rëndësishëm dhe i domosdoshëm i KLSh-së….

Nga Fejzo Subashi Kur institucionet Kushtetues, dhe jo vetëm kushtetues, drejtohen nga njerëz që nuk vijnë vetëm si suport dhe i marrëveshjeve politike gjejnë mbështetjen...

Zv.ministri i Mbrojtjes, Koçi: Zjarrvënia është tradhëti kombëtare!

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, është shprehur lidhur me zjarrëveniet e ditëve të fundit. Ai thotë se ky veprim konsiderohet si tradhëti kombëtare, dhe...

Ju nuk duhet ta adhuroni dhe ta urreni Albin Kurtin, ma shumë se një njeri të ditur dhe adekuat për institucionet e Kosovës!?

Shkruan: Refiqe Hamiti Zoti fal mëkatet e të gjithëve por njeriu i sotëm e ka vështir të kuptojë se kur e bënë mëkatin! Edhe kur ju...

Ja cila është temperatura ideale për kondicionerin gjatë verës

Temperatura e kondicionerit në shtëpi gjatë verës duhet të jetë e tillë që në ambientet e brendshme të jetë rreth 10 gradë më poshtë...

Më shumë artikuj të ngjajshëm