A është vërtet 51 vjeçe? Aktorja e njohur mahnit me format e saj

Jennifer Aniston nuk ka shumë që ka haour një llogari në instagram dhe në pak kohë ka kapur miliona ndjekës.

Aktorja është shumë aktivë në këtë rrejt social dhe fotot e saj janë shumë të pëlqyera.

Në fotot e fundit që ajo ka postuar i ka habitur të gjithë me pamjen e saj dhe me trupin e tonifikuar. Edhe në moshën 51 vjeçare ajo duket shumë në formë dhe duket se nuk plaket kurrë.