Këngëtaraja shqiptare shtrihet mbi organin gjenital të të dashurit, por a ka veshur të brendshme?

Këngëtarja Rina Balaj është shumë aktive në instagram qëkurse ka hapur një llogari të re.

Fotot e saj jannë shpesh provokuese dhe shumë seksi.

Këtë herë ajo ka postuar në instagram një foto ku është shtrirë mbi trupin e të dashurit të saj, Sin Boy.

Ajo që nuk kuptohet qartë në foto është nëse Rina ka veshur të brendshme apo jo, por më shumë duket sikur nuk i ka veshur.

Që prej momentit që e kanë bërë publike lidhjen, ata shihen gjithmonë bashkë dhe shumë të dashuruar. Shumë herë në media është shkruar se reperi është grek, por Rina së fundmi i ka sqaruar të gjithë.

Në një postim të bërë në Instastory, reperja shkruan se Sin Boy është shqiptar nga Berati që ka jetuar në Greqi dhe shton se nuk është tradhtare e kombit.

“Krejt çka iu nevojitet është dashuria. Ta sqaroj dhe një fakt se Sin Boy është shqiptar nga Berati që ka jetuar në Greqi. Tani e dini që nuk jam tradhtare e kombit”, shkruan Rina.

View this post on Instagram

All u need is LOVE 🌍❤️🙏

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on