FOTO/ Ç’po ndodh me Elvana Gjatën, këngëtarja poston foton e nxehtë!  

Ka sjellur disa imazhe mjaft atraktive.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Elvana gjata e cila përmes rrjeteve sociale na ka mahnitur me disa fotografi.

Gjatë qëndrimit në Islandë, ajo ka pozuar në një pishinë gjersa përmes fotove ajo ka mrekulluar ndjekësit e saj me pozat dhe bukurinë e saj.

E, me siguri që ua ka bërë nxehtë shumë prej ndjekësve gjersa kanë shikuar këto foto, në këto ditë të ftohta dimri.