Durrës/ Hidhet nga kati i 6 i pallatit një banor, ndërron jetë

Është hedhur nga kati i 6 i pallatit ku banonte një qytetar i Durrësit, në lagjen në 17. Dyshohet se ngjarja ka ardhur si pasojë e depresionit ndërkohë që shtetasi A.P., 58 vjeç, ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.