Alba Hoxha i çmend të gjithë, hap këmbët dhe…

Alba Hoxha i ka çmendur të gjithë me foton e fundit në Instagram.

Balerina shihet se ka hapur këmbët duke reklamuar të pasmet.

Siç duket në foto format e saj janë mjaft bombasitke dhe nuk kanë nevojë për koment.

View this post on Instagram

Burning some calories 💪🏻 #dance #streching

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on