Alketa vendos të shfaqet pa make up, fansat e akuzojnë se ka përdorur shumë filtra

Alketa Vejsiun nuk e shohim shumë shpesh të shfaqet pa make up, por këtë herë ajo ka vendosur t’i sfidojë të gjithë, duke postuar një foto ku shfaqet ujë e sapun.

Moderatorja shqiptare ka publikuar fotot ku shfaqet e veshur sportive me kapele në kokë.

Alketa shfaqet mjaft natyrale dhe e buzëqeshur në imazhet e reja që janë realizuar në një ambient me dëborë.

Alketa ka marrë shumë komente pozitive nga fansat, por pati nga ata që thonë se moderatorja ka përdorur shumë filtra Instagrami. Alekta sigurisht nuk u ka kthyer përgjigje.

View this post on Instagram

#nomakeup

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on