Nuk ndalet Dafina, shfaqet shumë pasionante me fustanin seksi

Dafina Zeqiri tërheq gjithmonë vëmendjen me fotot që poston. Dje këngëtarja doli thuajse e zhveshur, kurse sot ka zgjedhur një mënyrë të re si të na lërë pa fjalë.

Një fustan që ia nxori trupin seksi asaj, e nxori edhe një Dafinë plot stil, passion dhe epsh.

Vëmendje ka marrë edhe mënyra si këngëtarja pozoi, që duhet ta themi se duket si një modele e vërtetë.