Samanta ´´harron´´ të veshë pantallona dhe i çmend të gjithë

Këngëtarja Samanta Karavello është shfaqur mjaft seksi në foton e fundit të publikuar në Instagram.

Ajo nuk ka veshur pantallona, teksa mban veshur vetë, një xhup dhe një palë të brendshme, të kombinuara me çizme.

Duhet thënë që veshja e Samantës tërhoqi vëmendje dhe ajo duket mjaft tërheqëse.

View this post on Instagram

🖤 @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on