Dafina publikon videon, por a ka veshur të brendshme?

Dafina Zeqiri e ka ndezur sërish rrjetin me videon e publikuar. Ajo duket shumë seksi dhe herë shfaqet e veshur me të zeza.

Dafina duket sikur nuk ka veshur të brendshme… por në fakt ajo i ka veshur.

Duhet ta themi, Dafina duket shumë seksi.