Kim Kardashian e zjarrtë vetëm me bikini

Kim Kardashian është shumë e njohur për format e saj trupore. Bukuroshja 39-vjeçare nuk zhgënjen asnjë herë dhe kështu ka ndodhur edhe me foton e fundit.

Ajo ka lansuar veshjen e saj të të brendshmeve të markës “Skims”, të cilat ajo i promovon vazhdimisht nëpër rrjetet sociale.

39-vjeçarja së fundmi ka vendosur të ekspozoj personalisht veshjet e fundit të markës së saj. Kim duket shumë seksi vetëm me bikini.