Kylie Jenner poston foton me të bijën, duken përrallore të veshura njësoj

Kylie Jenner nuk tërheq vëmendje vetëm me format e saj dhe veshjet bombastike. Këtë ehrë ajo ka postuar një foto me vajzën e saj Stormy, ku ao janë veshur identike.

Nënë e bijë duken mahnitëse, ndërsa kjo nuk është hera e parë që Kylie dhe Stormy vishen njëlloj. Duhet ta pranojmë, e vogla i ngjan shumë të ëmës dhe të dyja duken mjaft simpatike.