E mohuan lidhjen, por Loredana dhe Zuna kapen mat duke u puthur

Loredana dhe Zuna i kishin mohuar fjalët për një lidhje të mundshme mes tyre.

Zuna shkruante në një deklaratë të bërë në Instagram:

“Nuk e di nëse diçka do të ndodhë në të ardhmen, por ne aktualisht jemi thjesht miq. Ajo është një nënë beqare tani, kështu që keni pak respekt.”

Por faqja “Vipat e Bllokut” ka publikuar  në Instagram një video të dyshes që provon të kundërtën. Në videon në fjalë Loredana dhe Zuna shihen duke u puthur në buzë, në avion.

Videoja është filmuar pikërisht ditën kur nisën aludimet e para për to. Edhe pse e mohuan, dyshja me sa duket ka pasur një romancë, për të cilën nuk dihet nëse ekziston më!

View this post on Instagram

Loredana dhe Zuna duke u puthur 🙈

A post shared by Xing.al (@xing.al) on