Kohët e koronavirusit/ Adrola Dushi duket joshëse edhe me maskë

Koronavirusi ëështë bërë trend edhe në rrjetet, përveçse një sëmundje e rrezikshme vdekjeprurëse.

Adrola Dushi ka qënë shumë aktive në rrjetet sociale këto kohë.

Modelja kishte publikuar më parë një video informuese për koronavirusin, pandeminë që ka sulmuar botën.

Këtë video ajo e ka vazhduar me një tjetër publikim sensibilizues.

Adrola ka postuar një foto të saj me maskë dhe vazhdon të duket shumë joshëse.