LAJMI I FUNDIT/ Pas koronavirusit Shqipëria lëkundet nga tërmeti

Një tërmet me mganitudë 3.3 ka rënë mëngjesin e ditës së sotme. Epiqendra e tij është 25 km larg Durrësit dhe 52 km larg Tiranës.