Dua Lipa publikon fotot nga vaska, nuk i lë vend imagjinatës

Dua Lipa ka publikuar disa foto të nxehta në instagramin e saj.

Ajo shihet e futur në vaskë, e mbuluar me shkumë.

‘Si ta kalosh kohën 101’ është shkrimi i lënë në foto.

Dua duket mjaft e nxehtë në këto foto dhe nuk i lë shumë vend imagjinatës.

View this post on Instagram

how to pass time 101

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on