E diel, 5 Korrik, 2020
Ballina Kërko

PETER TASE - rezultatet e kërkimit

Nëse ju nuk jeni të kënaqur me rezultatet, ju lutem të bëni një kërkim tjetër

Koronavirusi/ Organizatat e Shoqërisë Civile i bëjnë thirrje qeverisë për mbështetje financiare

0
Organizatat e Shoqërisë Civile në vend, i kanë drejtuar një kërkesë përmes një letre të hapur kryeministrit Rama, dhe ministres Manastirliu, e cila mban...

Përcjellni GazetaOra.com

410,093FansaPëlqeje
3,337NdjekësitNdjek
47AbonentëAbonohuni

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË