Auto-Tech

VW Jetta vetëm për tregun Amerikan

Të hënën gjigandi i veturave volkswagen prezantoi modelin e ri Jetta në Detroit Auto Show. Ky model do të prodhohet në Meksikë dhe është...

Whatsapp po mbyllet? Nxitoni para se të jetë vonë

Përdoruesve të WhatsApp-it po u kërkohet të përditësojnë versionin më të fundit të aplikacionit. Ky paralajmërim vjen për shkak të...

Lamborghini Huracan dhe Porsche 911 matin shpejtësinë (Video)

Më poshtë mund të shihni garën mes makinës Porsche që ka 690 kuajfuqi, si dhe modelit nga Lamborghini i cili lëviz me 63 njësi...

Citroen prodhon makinën sa një lavatriçe, mund të drejtohet edhe nga...

Citroen ka prezantuar së fundmi modelin "Ami" një makinë e vogël elektrike sa një lavatrice, e dizenjuar të kushtojë lirë, vetëm 6...

VIDEO: Evoluimi ndër vite i veturës legjendare BMW M5

Në muajin shtator versioni i fundit i gjashtë modeleve të BMW është prezantuar M5 F90 në panairin e veturave në Frankfurt. Që nga viti 1985 i...

SnapChat “lulzon” edhe me aktivitetin Shqiptar

Përpos Facebook-ut si rrjet social, shqiptarët e rinj tanimë kanë filluar të përdorin edhe rrjete të tjera sociale si Twitter, Instagram, Google+, e poashtu...

Ja se si Facebook planifikon të lidhet me WhatsApp

WhatsApp ka përfaqësuar gjithnjë filozofine e të bërit biznes pa reklama, por si duket kjo do të ndryshoj. Aplikacioni më i përdorur WhatsApp për biseda...

Celulari, ja 5 vendet ku nuk duhet mbajtur

Pavarësisht se shpesh herë ne e anashkalojmë, rrezet nga celulari janë realisht të dëmshme. Ndaj për këtë gjë duhet të kemi parasysh se kush janë...

Audi tërheqë 330.000 vetura në Gjermani

Audi do të tërheqë 330.000 automjete në Gjermani për shkak të një problemi që kanë këto vetura. Kompania më e madhe e prodhimit të veturave thotë...

Ky ndyshim i Facbook dhe Messenger do t’i gëzoj të gjithë

Ndryshime në rrjetin social, Facebook dhe messenger. Facebook njoftohet se është gati të prezantojë modalitetin e errët për aplikacionin...

Përcjellni GazetaOra.com

413,154FansaPëlqeje
3,337NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË