6 C
Mitrovica
20 Tetor, 2018 - 20:29:09

Auto-Tech

Lamborghini Huracan dhe Porsche 911 matin shpejtësinë (Video)

Më poshtë mund të shihni garën mes makinës Porsche që ka 690 kuajfuqi, si dhe modelit nga Lamborghini i cili lëviz me 63 njësi...

Ky është Ferrari që u shit javën e kaluar për 18,000,000...

A mund të vlejë një veturë kaq shumë? Mesa duket po, sepse javën e kaluar dikush pagoi 18 milion dollarë amerikan për një veturë Ferrari...

“Viber” aplikacioni më i pasigurt për komunikim

Siguria e qytetarëve në Kosovë cdo ditë e më shumë po sfidohet.Një numër i madh i njerëzve përgjohen, ku përmes këtyre përgjimeve ata shantazhohen...

Fotot më të pëlqyera të vitit 2017 në Instagram

Ashtu si edhe në vitet e tjera, edhe këtë radhë janë caktuar fotot më të pëlqyera në Instagram për vitin 20017. Po e nisim...

Ja çfarë ndodh nëse iPhonin dhe Samsungun i lyejmë me Nutella...

Janë të shumta dhe të çuditshme testet që po iu bëhen dy telefonëve aktualisht më të mirë në treg, iPhone X dhe Samsung Galaxy...

Shkencëtarët japin alarmin: Ju shikojnë çdo gjë që bëni në Facebook

Kompanitë e reklamave të Facebook, sipas një studimi të bërë nga profesionistë amerikanë dhe britanikë, kanë shigjetuar dhe ndikuar në sjelljen e miliona personave...

Njihuni me çuditë që sjell telefoni i ri Galaxy S9

Sipas disa burimeve të drejtuesve të kompanisë, celulari i ri Samsung Galaxy S9 do të ketë një kamerë dyshe, do të jetë më i...

Doni me fshi atë që keni shikuar në internet? Ja si...

Nëse ndjeheni ndonjëherë sikur jeta juaj online është e ekzagjëruar, mund të ketë një zgjidhje për këtë. Një website suedez i ofron të gjithëve mundësinë...

Historia e fotos së 1 miliard kompjuterëve

Është ndoshta fotoja më e përhapur në botë dhe thuajse imazhi i Windows XP. Është përdorur në 1 miliard ekrane kompjuterësh që nga fillimi...

A po ju spiunon dikush telefonit tuaj? GJENI në këto mënyra!

Siguria duhet të jetë gjithmonë prioriteti ynë. Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj,...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË