6 C
Mitrovica
19 Qershor, 2018 - 12:06:41
Shtëpi Featured

Featured

Featured posts

Kryemadhi përgënjeshtron lajmin Fake të shpërndarë në media: Përgjegjësia ligjore qendron...

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka përgënjeshtruar një lajm të bërë publik nga Mapo online. Sipas kësaj media thuhej se Kryemadhi mendon ndryshe nga Basha...

Kryebashkiakja e LSI-së Rira sulmon deputetin e PS-së: Memec ti haje...

Një reagim i ashpër ka ardhur ditën e stome nga kryebashkiakia e Prrenjasit Miranda Rira ka pasur një përplasje me deputetin e PS-së, Nure...

Procedim penal për pjesëmarrje në protestë, Braimllari: Kryeministri i krimit ka...

Protesta e zhvilluar ditën djeshme nga të rinjtë e forumeve rinore të PD-së dhe LSI-së po merr  kundërpërgjigje nga ana e institucioneve dhe personave...

‘Izolohet’ Greqia, në 24 orë nuk do të dali dhe hyjë...

Greva e paralajmëruar nga Sindikata e Punonjësve në Greqi ditën e nesërme do të sjelli bllokimin e cdo pike kufitare në shtetin helenë. Kjo protestë...

Policia e Shtetit sqaron ‘mbajtjen e pistoletës’ në protestën e opozitës,...

Sqarim Nisur nga një foto që qarkullon në rrjetet sociale, ku është fotografuar këllëfi i pistoletës së punonjësit të policisë të FNSH, sot gjatë tubmit...

Kryemadhi: Largimi i Edi Ramës i jep shpresë shqiptarëve

Pronocimi për mediat i Monika Kryemadhit para fillimit të protestës. Kryemadhi: Është shumë e qartë për Shqipërinë dhe për të gjithë shqiptarët dhe sidomos për...

LAJMI I FUNDIT/ Përplaset për vdekje Shefi i Gardës sapo doli...

Një ngjarje e rëndë është shënuar pranë kryeministrisë ditën e sotme. Një automjet tip Volkswagen ka përplasur për vdekje shefin e njësisë operacionale në...

Mundësi për studentët e rinj, Gjiknuri: Ju presim për bashkëpunime!

Në kuadër të konferencave studentore të ndërmarra nga UniFRESSH, ditën e djeshme  në ambientet e Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjitikës, studentët e Universitetit Politeknik...

Endrit Braimllari: 26 maji protesta e qytetarëve kundër kryeministrit që...

Intervista e deputetit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari, në “Ora News”. Prej katër javësh parlamenti nuk po zhvillon punime normale. Çfarë po ndodh,...

Veliaj i kundërvihet opozitës: Mjaft më! Po sabotoni integrimin, nuk drejtohet...

Kreu i Bashkisë Tiranë Erion Veliaj ka reaguar kundrejt opozitës gjatë një takimi që ka pasur me qytetarët e njësisë nr.8 në kryeqytet. Në fjalën...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË