6 C
Mitrovica
23 Tetor, 2018 - 15:28:38
Shtëpi Featured

Featured

Featured posts

Vrasja në ish bllok, lirohet biznesmeni Popesku

Gjykata e Tiranës ka dhënë vendimin për lirimin nga masa e arrestit me burg për pronarin e lokalit ku ndodhi vrasja e datës 4...

Vrasja e gazetarit, Erdogan rrëfehet përpara mediave për ngjarjen

Vrasja e gazetarit Arabisë Saudite Jamal Khashoggi,  në ambasadën e këtij shteti të ndodhur në Stamboll, ka detyruar Presidentin e Turqisë Erdogan të ketë...

7900 persona do të mbeten pa punë nga mbyllja e basteve?...

Mbyllja e kazinove dhe pikave të basteve do të sjelli një numër të madh qytetarësh të pa punë. Janë afro 7900 persona të cilët...

Reagon kreu i forumit rinor të PDIU-së Albano Idrizi: Përça dhe...

Duke i’u referuar lajmeve të fundit që qarkullojnë nëpër rrjete sociale për përfitime nga fondet greke të kryetarit të PDIU-së Shpëtim Idrizi, kryetari i...

Policia publikon pamjet e operacionit me 27 të arrestuar (VIDEO)

https://www.facebook.com/1502420603377639/videos/992858167568366/   Policia e Shtetit nën drejtimin e Prokurorisë për Krimet e Rënda dhe në bashkëpunim me agjenci të tjera ligjzbatuese kanë finalizuar përgjatë orëve të...

Përfshihet nga flakët kodra në Yzberisht, pamje direkte (VIDEO)

Një nga kodrat e Yzberishtit është përfshirë nga flakët ditën e sotme. Flakët e zjarrit të favorizuara dhe nga era kanë përfshirë kodrën. Video e...

2 vite në përgjime, ja si u zbuluan ish deputetët, miq...

Hetimi deri në finalizimin me arrestimin e dy prej ish deputetëve socialist ditën e djeshme, ka nisur dy vite më parë. Arben Ndoka dhe...

Rama: Kush studion mësuesi përfiton 1000$

Rritja e nxënësve të ekselencës që do të ndjekin studimet e larta për mësuesi, tashmë do të stimulohet dhe me një vlerë monetare. Kryeminsitri Edi...

Arrestimet nga policia, deputeti socialist: SKANDALOZE!

Në mbledhjen e grupit parlamentar socialist, deputeti Pjerin Ndreu e ka cilësuar si skandaloze mënyrën e të vepruarit nga ane e policisë për arrestimet...

52% e shqiptarëve duan të largohen nga vendi, Kërpaçi: Zero shpresa...

Prestigjozja “Reuters” i ka kushtuar një shkrim shqiptarëve në lidhje me përqindjen e qytetarëve të cilët duan të largohen nga vendi.Janë 52% e qytetarëve...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË