Mos ngurroni, provojeni fatin!

Manekinia e famshme, Bar Refaeli, është njëra prej atyre femrave e cila nuk ngurron të shfaqë trupin e saj jashtëzakonisht seksi në poza mjaft provokuese, por jo vetëm kur pozon për revista apo shëtit nëpër pistat e modës. Ajo...
Portokalli, xhenxhefili dhe kurkumi janë përbërësit e nevojshëm për ta përgatitur këtë pije të cilat sëbashku me mjaltën dhe limonin rrisin imunitetin, qetësojnë kollitjen, ndihmon në dhimbjet e fytit, qetëson dhe relakson trupin tuaj, transmeton Femina.al Ju nevojiten: 2 limona,...
Vanesa Sadriu nxenese e shkolles fillore ''Mic Sokoli'' në Slivove, perfaqesoi shkollen me poezine ''Plis Kosove'' ne Shqiperi ku dhe la gojehapur dhe te habitur te gjithe te pranishmit me zerin dhe aktrimin e saj perfekt. Ajo njekohsishte po...

8 arsye të habitshme për pordhë!

Mirë, nuk është gjëja më e mahnitshme e shëndetit dhe disa njerëz mund ta gjejnë paksa të turpshme për të folur për pordhën... Por pordha është një rezultat normal i një sistemi të shëndetshëm të tretjes dhe tregues i...
Foto e parë Nga Ermira Babamusta Artisti Italian Matteo Brento konfirmon pjesmarrjen e tij në eventin më të madh humanitar “Shpresë për Shqipërinë” edicioni i 3-të, organizuar nga Gentjan Dema. Koncerti humanitar mbahet me 8 Maj 2016 ora 20:00 në Bulevardin...
Armend Shabani sjell projektin më të ri, pas bashkëpunimit të suksesshëm me këngëtaren Mirsa Kerçeli, me këngën "I/e dashuruar", e cila ishte mirëpritur nga publiku, Armendi kishte pauzuar sa i përket realizimit të ndonjë kënge të re, mirpo ishte...
Viktima: Zgjidhja vetme është që të bëjë vetëvrasje https://youtu.be/R9ITD-3NoV4 Viktima Vajza më tha kapi teshat e hup https://youtu.be/tpW59bC0NBI
Resmija e Rifati ishin anëtarë të shoqërisë më të njohur që mbante emrin “Jahë Salihu Nivokaz”, prej nga ishin edhe këngëtarët,të cilët shpejt me zërin e tyre të veçantë e këngën e tyre u bënë të famshëm gjithandej. Nuk harrohen...
Një person u kap që ofronte pordha të ambalazhuara në kavanoz (tegëll), pa pasur një leje shpërndarëse. Personi në fjalë është mbajtur në pyetje nga ekspertët, të cilët pyesnin nëse ai kishte autorizim dhe ky person "biznesmen" nuk mund...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË