6 C
Mitrovica
19 Nëntor, 2018 - 21:02:25
Shtëpi Featured

Featured

Featured posts

Berisha romantik?! Patjetër! Urimi për Lilin: Je perëndesha e dashurisë

Ish-kryeministri shqiptar ka zbuluar se ka edhe një herë anë e tij njerëzore, madje atë më romantiken. Në fakt, ai është bërë më romantik se...

Meta me tren drejt Marsejës

Presidenti Ilir Meta duket se ka zgjedhur transportin me tren për të udhëtuar për në Marsejë. Kreu i shtetit ndodhet për një vizitë në Francë,...

Dy pijanec të pa shpresë, Salianji dhe PD-ja që shkon...

Një situtatë tragji komike po na serviret prej kohësh në media nga Partia Demokratike në lidhje me akuzat ndaj vëllait të Ministrit të Brendshëm....

Dosja ‘Tahiri’, sot vendoset fati i tij…

Grupi i prokurorëve që ka në hetim dosjen "Tahiri" do të mblidhet sot për të vendosur në lidhje me fatin e kësaj dosje, nëse...

SHBA vijon të financojë Ukrainën në luftën me Rusinë për Krimenë

Shtetet e Bashkuara të Amerikës do t’i japin Ukrainës 200 milionë dollarë për të përforcuar aftësitë e saj mbrojtëse. Në një komunikatë për shtyp, Pentagoni...

Ja cili është arbitri që do të ndajë drejtësinë në finalen...

Tifozët e Francës dhe Kroacisë janë në dilemë se cila humbje e Argjentinës i ka djegur më shumë arbitrit Nestor Pitana. Si skuadra transalpine ashtu...

Burime/ Bashkëpunimi PS-LSI vazhdon, ja institucioni ku ndahet tepsia në mënyrë...

First Media Network është duke ndjekur për mëse dy javësh veprimtarinë e institucionit të AKU-së siç quhet ndryshe Autoriteti Kombëtar i Ushqimit. Në institucionin në...

F.M.N sjell pamjet, kullat e vrojtimit sërish bosh…

First Media Network sjell nëpërmjet këtyre fotove sërish situtatën me sigurinë në det të pushuesve. Në monitorimin tonë ditën e djeshme, në fotot e bashkëngjitura...

Ministri i Kosovës aksion pastrimi në Tiranë, Gorica: Të sensibilizohemi së...

Gazetari dhe aktivisti i shoqërisë civile Marjon Gorica ka lajmëruar për prezencën e Ministrit të Mjedisit dhe Zhvillimit Hapësinor të Kosovës z.Fatmir Matoshi në...

Godet sërisht “Ndëshkimi i ‘të fortëve'”, kapen në flagrancë 3 persona...

Tjetër goditje në kuadër të operacionit "Ndëshkimi i 'të fortëve" Në pranga tre shtetas, dy prej tyre vëllezër Sekuestrohen 17 kallëpe tritol, dy armë zjarri automatikë...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË