Një producent dhe agjent modelesh nga Sidney i prezantuar si Kimmy Dee, i ka bërë një ofertë mjaft joshëse 24-vjeçares nga Fieri, Greta Hoxha. “Kam parë vieot e tua në ‘YouTube’. Këtu në Australi po hapet një televizion që do...

Shkenda Dubova krejt cullak!

Shkenda në Snapchat ka publikuar një fotografi tërësisht nudo, shkruan lajmi.net. Ajo në ato momente ka qenë duke bërë masazh derisa ka shkrepur një fotografi të nxehtë duke treguar trupin e saj.
Sipas tyre në vitin 2116 nuk do të ketë nevojë që ne të bëhemi gati për të shkuar në pushime, ne do të kemi mundësi t'i marrim shtëpitë tona me vete, falë dronëve masiv. Përmes fotografive ju do të jeni...
Portokalli, xhenxhefili dhe kurkumi janë përbërësit e nevojshëm për ta përgatitur këtë pije të cilat sëbashku me mjaltën dhe limonin rrisin imunitetin, qetësojnë kollitjen, ndihmon në dhimbjet e fytit, qetëson dhe relakson trupin tuaj, transmeton Femina.al Ju nevojiten: 2 limona,...
Policia rajonale e Prizrenit ka njoftuar se sot në orët e para të mëngjesit, rreth orës 04:25 në restorantin “Paradiso” në rrugën “Kukësi” në Prizren, ka ndodhur një rrahej dhe ka pasur të shtëna me armë. Pas daljes në vendngjarje,...
Rita Ora ka thënë se ‘X Factor’ dhe ‘The Voice UK’ janë duke luftuar që ta kenë atë në shoun e tyre. Ajo deri më tani ka qenë pjesë e të dy këtyre garave për zbulimin e talentëve të rinj...

Mos ngurroni, provojeni fatin!

Manekinia e famshme, Bar Refaeli, është njëra prej atyre femrave e cila nuk ngurron të shfaqë trupin e saj jashtëzakonisht seksi në poza mjaft provokuese, por jo vetëm kur pozon për revista apo shëtit nëpër pistat e modës. Ajo...
Është zbuluar sot një listë e gjatë me të gjithë të dashurit e të femrës më të famshme të botës në këto momente, Kim Kardashian. Ndërsa ka lënë të gjithë të çuditur fakti se mes tyre është edhe një...
Leonora Jakupi dhe Gold AG janë shprehur shumë të kënaqur me bashkëpunimin e lansuar për Pavarësi. Kënga përpos tetëvjetorit është bërë edhe si mesazh që t’i shtrijmë dorën njëri-tjetrit dhe të festojmë së bashku në liri. “Pushkë e Çifteli” titullohet...
Artisti i ri, Diamant Sinant i njohur si BlackLion ka lansuar sonte këngën e titulluar “Kosovë”. Kënga e realizuar nga Presidenca LTD, më regji të Xhevat Tahirit dhe muzikë nga Sami Hoxha u kushtohet policëve të Kosovës dhe dhunës që...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË