video

A trembeni nga dinamiti?

Manekeni Valton PIRECI është 23 vjecar nga Prizreni ka marr pjesë në garën e bukurisë MISS & MISTER PAVARESIA 2016 në Prizren nën organizimin e Menaxher Shpejtim ZEJNELI. Në këtë garë bukurie ka fituar titullin MISTER MIQËSIA 2016 . Valtoni për...

Kori i korbave

Astrit Deharit Kujdes në këtë sprovë idile Tash e kemi zogun në grusht Ky është ai peshku i madh: Shpëtimi apo fundi ynë?... Fundi i tij shpëtim për ne Se bryma nuk vret sall një lule! Herët në agimin e parë Sa piku në shesh si meteor... Parandjenim...
Nga: Hasan Hasanramaj Publicisti, gazetari, analisti politik dhe recepsionisti i disa botimeve dhe autori i shumë botimeve publicistike Skënder Mulliqi para lexuesve vjen  me një libër të ri me titullin “Kronikë e kohës së Lirisë” e cila është një përmbledhje...
Sead Deliu i lindur më 21 Nëntor 1998 nga fshati Kabash i Vitisë i cili jeton e vepron në Itali njëkohësisht është një lojtar i shkelqyer i futbollit. Seadi që në moshë të re filloi të shfaq talentin e tij...
Premier : Lindi Mehmeti - Ne Adresen e Vjeter Texti : Rijad Bajramali Orkestrimi : Bini Nebihu
video

Abuzimi i fëmijëve në Kosovë!

Sqarim rreth ides: Ky soc. experiment / prank është realizuar i gjithi nga grupi "GJ07 Prank" Idea është e gjitha e jona, mirpo në qoftë se kërkoni në Youtube, do ju dalin shumë video të ngjajshme si e jona,...
Nga: Sytrim Berisha Një instrumental është publikuar në YouTube  duke  ngjallur  reagime  se mund të jetë  Intrumentali i këngës ''Kryt Nalt'' këngë  e cila  pritët të lansohet  këtë muaj  në bashkëpunim të dy reperave të njohur shqipëtar  2po2  dhe Unikkatil....
Nga: Florim Zeqa Nën patronatin e shoqatës atdhetare "Bekim Berisha-Abeja", të dielën e 30 tetorit 2016 në Moosburg të Gjermanisë u mbajt takimi tradicional, në kujtim të njërës nga traditat më unikale të kombit tonë, "Darka e Lamës", e kthyer...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË