video

Dasma kthehet në tragjedi!

Një tjetër dasmë është vënë në epiqendrën e sulmeve të ISIS. Grupi militant ka marrë përgjegjësinë për një sulm kamikaz në verilindje të Sirisë, duke rënduar akoma më tepër bilancin tragjik të sulmeve të shumëfishuara ditët e fundit.
Një ngjarje e rëndë është regjistruar rreth orës 22:40 të mbrëmjes së kësaj të hëne, në një lokal në Njësinë Administrative Dajç, në Shkodrës. Një person i armatosur me armë automatik, ka hyrë brenda ambienteve të lokalit dhe ka...
Dren Haxhiu është futbollist 15 vjeqar nga fshati Kabash, komuna e Vitisë që po lë mbresa me talentin e tij në futboll. Së shpejti priten disa prova në Gjermani për Drenin plot vullnet dhe talent. Momentalisht Dren Haxhiu është futbollist i...
Ardit Ademi është nga fshatit Lubishtë në Sodovinë të Jerlive, komuna e Vitisë dhe i ka 17 vjet. Hobi i Arditit është futbolli, ku luan për grupmoshat e reja në KF Vitia. Arditi është testuar nga një menagjer gjerman ku nga...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË