6 C
Mitrovica
19 Qershor, 2018 - 21:30:59
Shtëpi Featured

Featured

Featured posts

FJALËT E NJË MËSUESI PËRPARA NXËNËSVE TË STRESUAR. NUK KA MËSIM...

Dikur një mësues la takim me disa nga nxënësit e tij të mëparshëm për të mësuar se si po ia çonin ata me jetën...

Protesta e opozitës, thirrja e këshilltares së LSI-së Anisa Bahiti: Protesto...

Kryetarja  e LRI-së në Elbasan, njëherësh dhe këshilltare në bashkinë e këtij qyteti Anisa Bahiti, ka reaguar pak minuta më parë me anë një...

Thirrja e deputetes Pampuri: Më 26 Maj t’i kthejmë sëbashku dinjitetin...

Në kujtim të 45 vjetorit të përkujtimit për Martirët dhe Qëndrestarët e Spacit, deputetja e Partisë Demokratike Orjola Pampuri ka reaguar me anë të...

Kryetari i FRESSH ironizon PD-në: Dhe Netflix është më serioz se...

Kryetari i FRESSH Eljo Hysko ka zgjedhur të ironizojë Partinë Demokratike me anë të një statusi të shpërndarë në Facebook pak minuta më pare....

Klevi Pojana: Avokatit të Popullit i urojmë pushime të mbara!

Anëtari i kryesisë, nënkryetari i LRI-së Klevi Pojana me anë të një postimi në Facebook ka reaguar për aktualitetin në vend. Në fjalën e tij...

Studentet kërkojnë ‘sheqer-babi’: A është kjo IN në trojet shqiptare?

Mbi 2,500,000 vajza të reja vitin e kaluar u regjistruan në një faqe interneti që specializohet në bashkimin me njerëz me dëshira, qëllime dhe...

Salih “BAM” Bacaj ngadhënjen dhe hyn në Federatën Ndërkombëtare të...

Nga: Esad Gjonbalaj 19 Maj 2018 Charlestown, South Carolina Salih "BAM" Bacaj 24 vjeçar i lindur në New York me origjinë nga fshati Pepaj i...

Më shumë se 10 milion njerëz e kanë shikuar, dhe kanë...

Në Rusi, është një praktikë e zakonshme, dhe ligj, që të përfshihet një video kamerë në makinën e ngasjes dhe në video ka aksidente...

Ski Federata Ndërkombëtare ka pranuar Kosovën si anëtare të plotë

Kosova është miratuar si anëtar e Federatës Ndërkombëtare të Skijimit (FIS) në Kongresin e organit drejtues. Ky votim u mor në Kongres, i cili u...

Reagon për herë të parë Edi Rama pas publikimit të personit...

Ka reaguar për herë të parë kryeministri Rama pas videos së bërë publike nga Lulzim Basha për personin që ka përgjuar vëllain e Fatmir...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË