6 C
Mitrovica
19 Nëntor, 2018 - 20:57:18
Shtëpi Featured

Featured

Featured posts

Donart Vitija, një talent në botën e fotografisë

Donart Vitija është një 16 vjeçar nga Prishtina, që po spikatet me talentin e tij për fotografi. Për photoshooting dhe për kërkesat tuaja rreth fotografisë...

Xhirimet e kënges “Hakmarrja ” nga Prince Double H.

Në këtë këngë bëhet fjalë për vrasjet mes vëllaut me vëllaun (shqiptar me shqiptar ), dhe derdhja e gjakut sikur vrasjet e tilla që...

Shtëpi Publike nga arkitekti shqiptar

Nuk je arkitekt i mirë nëse vetëm në "ndonjë fushë" je i "mirë". Arkitekt të mirë të bon aftësia me krijue ekipin adekuat për projekt...

Me 50 fustanet e koleksionit të Vjollca Llapashticës u bë edhe...

Nga: Jeta Zymberi - KultPlus Tepihu i kuq dhe tavolinat e dekoruara me të zeza po na paraprinin në këtë hapje solemne. Tingujt e lehtë...

Princi Shqiptar Heljo TOSHI fitoi 4 tituj ne Gjeorgji

Foto 1 Heljo TOSHI eshte 8 vjecar , eshte nxenes ne klasen e 3 te Shkolles 9-vjecare "Misto Mame" nga Tirana . Heljo TOSHI ka pasur...

Qëndresa Demaj e jashtëzakonshme me këngën, “I huaj”

Me një zë të ëmbël e melankolik, Qëndresa, ka sjellur super këngën, “I huaj”, e cila po diskutohet shumë nga ndjekësit e saj. Intepretimi i...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË