Shpallje
Një numër i madh i njerëzve që kanë përjetuar vdekje klinike, dhe se pas disa përpjekjeve janë ringjallur përsëri në jetë. Disa prej tyre kanë vendosur për të ndarë publikisht atë që kanë parë dhe ndjerë gjatë këtyre minutave...

11 gjëra që shumica i bëjmë gabim!

Ka kaq shumë mënyra për t'i bërë punët tona të përditshme më të menaxhueshme. Mund të ndodh që ju nuk keni dëgjuar as për gjysmën e tyre! Sot, Ana e ndriçuar dhe Gazeta Ora ju ofrojnë një përzgjedhje me këshilla se...
Dje pas tubimit që u mbajt në Mitrovicë kandidati për kryetar të kësaj komune nga VV, Fehmi Ferati tha për Gazeta Ora se në Mitrovicë edhe bastionet e partive politike janë korruptuar. Një subjekt politik që nuk e voton...
Pas manipulimit me një video ku ai shifet afër Agim Bahtirit, ish-i burgosuri politikë i sqarohet kandidatit për kryetar të komunës së Mitrovicës nga radhet e VV-s,  Fehmi Feratit. Dhe i thotë se do ta votoj atë dhe askënd...
Këngëtari i ri Faik Sllamniku (Riki - emri artistik), ka lansuar këngën 'Qetësi' së bashku me klip, kjo është kënga e tij e parë, e cila është punuar nga Kreshnik Avdiu, dhe orkestruar nga Artan Meizini. Riki është 17 vjeq,...
Premier : Lindi Mehmeti - Ne Adresen e Vjeter Texti : Rijad Bajramali Orkestrimi : Bini Nebihu
Një ndër faktet e bashkëpunimit të fshehët mes dy partive PDK-AKR mund të merret edhe përzgjedhja e kandidatit për asamble komunale të Mitrovicës nga PDK, Alban Fazliu. Ai vitet e kaluara shprehte urrejtje për partinë për të cilën tash është...
Mbrëmjen e kaluar tifo grupi “Skifterat” nga Gjilani kanë djegur flamurin maqedonas. Ky veprim u bë si kundërshtim në lidhje me dënimin e “Grupit të Kumanovës” nga shteti maqedon. https://koha.gjirafa.com/?video=djegia-e-flamurit-maqedonas-nga-skifterat-e-gjilanit Tifozëria ‘Plisat’ nga Prishtina sot po mbajnë një protestë përballë ambasadës...
Ne videon mëposhtë do të keni rastin të kuptoni 5 gjëra që nuk i dini për Kokainë. Derisa në Kosovë mund të bleni marihuanë në çdo dyqan që Sony Play Station dhe duket qartë që është rrjet i organizuar. Policia nuk...
Shqiptarët shkëlqejnë kudo ku shkelin dhe rasti më i fundit ishte ai i këngëtares shkodrane Arilena Ara. Ajo ka qenë pjesë e “Europa Plus Live”, koncert që mbahet në kryeqytetin rus, ku ka interpretuar disa nga këngët e saj në...

Përcjellni GazetaOra.com

417,631FansaPëlqeje
3,352NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË