Rita Ora ka thënë se ‘X Factor’ dhe ‘The Voice UK’ janë duke luftuar që ta kenë atë në shoun e tyre. Ajo deri më tani ka qenë pjesë e të dy këtyre garave për zbulimin e talentëve të rinj...

Mos ngurroni, provojeni fatin!

Manekinia e famshme, Bar Refaeli, është njëra prej atyre femrave e cila nuk ngurron të shfaqë trupin e saj jashtëzakonisht seksi në poza mjaft provokuese, por jo vetëm kur pozon për revista apo shëtit nëpër pistat e modës. Ajo...
Është zbuluar sot një listë e gjatë me të gjithë të dashurit e të femrës më të famshme të botës në këto momente, Kim Kardashian. Ndërsa ka lënë të gjithë të çuditur fakti se mes tyre është edhe një...
Leonora Jakupi dhe Gold AG janë shprehur shumë të kënaqur me bashkëpunimin e lansuar për Pavarësi. Kënga përpos tetëvjetorit është bërë edhe si mesazh që t’i shtrijmë dorën njëri-tjetrit dhe të festojmë së bashku në liri. “Pushkë e Çifteli” titullohet...
Artisti i ri, Diamant Sinant i njohur si BlackLion ka lansuar sonte këngën e titulluar “Kosovë”. Kënga e realizuar nga Presidenca LTD, më regji të Xhevat Tahirit dhe muzikë nga Sami Hoxha u kushtohet policëve të Kosovës dhe dhunës që...

Dhurata Ahmetaj rikthehet në skenë

Dhurata Ahmetaj të enjten për shkak të një helmimi u shtri në spital por tani ka marrë veten. Të hënën, Dhurata ka shijuar paditen në një nga lokalet e Prishtinës nga ku ka publikuar edhe fotografi në mediet sociale.Ky rikuperim...

Pse Agnesa po ndihet si kukull?!

Bukuroshja shqiptare Agnesa Vuthaj, ka publikuar një foto në rrjetin e saj Instagram, transmeton parrotlla.net Ajo ndodhet në Tiranë për të realizuar photoshooting-un e radhës ndërsa tregon se po ndihet sikur një kukull. Neve na mbetet që t’i presim fotografitë e...
Foto e parë Nga:Ismet Azizi Është varrosur në Polluzhë, Ramadan Polluzha, djali i fundit i heroit Shaban Polluzha. Ramadani ndërroi jetë në moshën 88 vjeçare. Varrimi i të ndjerit u bë në varrezat e fshatit Polluzhë me nderime ushtarake nga Forca...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË