Kemi lexuar shpesh ndodhi të ndryshme në katër anët e botës që ndodhin, por rrallëherë ndodh që dashuritë e ndaluara të ndodhin tek ne shqiptarët. Viti 2015, një familje nga Kosova u nis me turmën e mijëra të tjerëve të...
Foto e parë Nga Ermira Babamusta Artisti Italian Matteo Brento konfirmon pjesmarrjen e tij në eventin më të madh humanitar “Shpresë për Shqipërinë” edicioni i 3-të, organizuar nga Gentjan Dema. Koncerti humanitar mbahet me 8 Maj 2016 ora 20:00 në Bulevardin...
Ky show perbehet nga rubrikat garuese – Model Kids , Cover Star dhe Star Shef si dhe te ftuarve te ndryshem nga  Zvicra dhe  mbare Diaspora. Show  xhirohet cdo jave ne Zvicer dhe transmetimi i tij nga 28 marsi  behet cdo...
Manekeni Valton PIRECI është 23 vjecar nga Prizreni ka marr pjesë në garën e bukurisë MISS & MISTER PAVARESIA 2016 në Prizren nën organizimin e Menaxher Shpejtim ZEJNELI. Në këtë garë bukurie ka fituar titullin MISTER MIQËSIA 2016 . Valtoni për...
Reperi nga Istogu Mon Mj që tanimë është duke bërë bujë në mediat tona si duket është i gatshëm për estradë, dhe është nga reperët e rrallë që premton shumë. Mon Mj thotë se ka nisur këtë rrugëtim me një...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË