14.5 C
Mitrovica
20 Shtator, 2017 - 02:05:50

GO+

8 gjëra që babai duhet të mësojë djalin e tij

Edhe pse disa mendojnë se nënat luajnë rolin më të rëndësishëm në jetën dhe edukimin e një fëmije, ka gjëra që një baba me...

SKANDAL: Çifti nga Malisheva bie nga lifti derisa tentuan t’i befasojnë...

Do të ishte dita më e lumtur e tyre. Por e tillë do të ishte vetëm nëse do të shkonte gjithçka sipas parashikimeve të...

Unë jam ajo që jam dhe PIKË, e ju plasni!

Ju lutemi ndihmoni GazetaOra.com në punën e saj duke u interesuar për reklamat në këtë artikull. Ju falenderojmë paraprakisht. Nëse trashësh, të gjithë mendojnë se...

Mendoni se jeni gati për të pasur fëmijë? Shikojeni këtë foto

Shumica e njerëzve e shohin fëmijën si një dhuratë të mrekullueshme nga Zoti. Por, një bloger ka dëshmuar se kjo mund të mos jetë “një...

Nga bujqësia në plazh, si dukeshin femrat në kohën e xhaxhit...

Mjë album i porositur nga Këshilli i Përgjithshëm i Bashkimit të Grave të Shqipërisë botohet në vitin 1972 nën titullin “Poemë për gratë shqiptare”. Në...

Çka shohim nëse shkrihen akullnajat…?

Të gjithë kemi dëgjuar rreth ngrohjes globale dhe rrezikut që sjell një gjë e tillë. Por, kësaj herë do të flasim vetëm për një...

Lamborghini luksoz merr flakë në mes të rrugës

Një video është ndarë në rrjet ku duket një makinë luksoze Lamborghini e cila merr flakë në ecje. Pronari i saj del menjëherë dhe i...

Dasma, kjo ceremoni e komplikuar!!!

Dita e dasmës është një nga momentet më të rëndësishme dhe më të veçanta të jetës së njeriut, e si pasojë të gjithë përpiqen...

Mashkulli i parë trans, lind foshnje!

Trystan Reese, një transgjinor nga Portland, Oregon, SHBA, lindi një djalë muajin e kaluar dhe është në qiellin e shtatë. Resse dhe bashkëshorti, Biff...

Nuk i la bakshish, kështu e pësoi

Një vajzë e quajtur Lauren Ledford është përballur me një situatë të çuditshme, pasi djali që i solli në shtëpi porosinë e picës e...

JU REKOMANDOJMË

TOP PUBLIKIMET

- Advertisement -