GO+

“Testi i uthullës”/ Ushtria amerikane aplikon testin për zbulimin e Covid-19

Ushtria amerikane në Korenë e Jugut po aplikon një provë të thjeshtë që tregon për një nga efektet më pak të dukshme të Covid-19....

A doli OBSH dikur kundër 5G? Hidhen për herë të parë...

Gjithnjë e më shumë rritet numri i studiuesve që hedhin hipoteza se Covid-19 shërben si mbulesë për rreziqet shëndetësore të 5G, ose që vetë...

A mund të jetojë dashuria në dy persona me karaktrere të...

Dashuria shpesh është e brishtë, e ngrohtë dhe fal vetëm pozitivitet. Por jo gjithmonë cdo gjë shkon mirë. Nuk mjafton vetëm të duash partnerin,...

HOROSKOPI mujor nga PAOLO FOX: Prilli nuk do të jetë edhe...

Dashi Prilli vjen me lajme të gëzuara. Jo ndonjë mrekulli, por në krahasim me pasigurinë e fillimit të vitit, ka diçka më shumë. Ndoshta, më...

Astrologia parashikon zmbrapsjen e Covid-19: Ja dita kur virusi do të...

Në këto ditë të vështira karantinimi për botën, astrologët janë fokusuar për të parashikuar fatin dhe rrjedhën e ngjarjeve. Astrologia Meri Gjini, ka folur lidhur...

“Njerëzit nuk janë infektuar në autobus ose supermaket”- Epidemiologu gjerman publikon...

Epidemologu Hendrik Streeck ishte i pari që zbuloi se humbja e shijimit dhe nuhatjes ishin simptoma të shpeshta tek pacientët me Covid-19. Gjatë studimit...

Ja disa seriale që mund të shikoni gjatë qëndrimit në shtëpi

Një zgjidhje për të kaluar kohën gjatë qëndrimit në shtëpi janë edhe serialet. Gjithsesi është e vështirë të përzgjedhësh të duhurat, prandaj më poshtë...

Humor në shtëpi, ja komeditë që nuk duhet t’i humbisni gjatë...

Këto ditë pandemie janë stresuese për të gjithë dhe pak humor nuk do të ishte keq. Më poshtë ju sjellim një list me komeditë...

Simptomat e kancerit të stomakut dhe ja pse shpesh e ngatërrojmë...

Shpesh ne ngatërrojme dhimbjen e thjeshtë të stomakut, me kancerin e stomakut. Por ja cilat janë simptomat që provojnë se dhimbja që po përjetoni...

Guxoni të bëni seks gjatë pandemisë?! Profesori britanik ka një mesazh

Gjatë periudhës së pandemisë seksi duhet të shmanget për shtatë ditë nëse njëri partner tregon simptoma, një kollë ose ethe ose në rast se...

Përcjellni GazetaOra.com

413,169FansaPëlqeje
3,337NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË