Shpallje

GO+

Hoxha Sadri Zekaj ia uron Krishtlindjet priftit Viktor Sopi! Shikoni si...

Për të parë shikone në videon më poshtë./InfoKosova https://youtu.be/5wvP81XVLKc
Bajame Hoxha- Çeliku

Një grua që paralajmëron

-Përshëndetje nga nju jorku, znj. Bajame! -Përshëndetje z. Dalip Greca! -Tek shfletoja këto ditë Gazetën lokale të Lushnjës ” Ora e Fjalës” që lindi në vitet...

Takim i shoqatave Alpine në trekëndëshin Shqipëri, Mali i Zi, Kosovë

Nga: Xhevdet Vuçetaj Të shtunën me 22 shtator 2018 u mbajt një takim i shoqatave Alpine në trekëndëshin Shqipëri, Mali i Zi dhe Kosovës. Qëllimi i...

Studentet kërkojnë ‘sheqer-babi’: A është kjo IN në trojet shqiptare?

Mbi 2,500,000 vajza të reja vitin e kaluar u regjistruan në një faqe interneti që specializohet në bashkimin me njerëz me dëshira, qëllime dhe...

Më shumë se 10 milion njerëz e kanë shikuar, dhe kanë...

Në Rusi, është një praktikë e zakonshme, dhe ligj, që të përfshihet një video kamerë në makinën e ngasjes dhe në video ka aksidente...

LEXONI: Si u bë i varfëri milioner?

Si 5 vjeçar: I vdiq babai. Si 16 vjeçar: Lëshoj shkollimin. Si 17 vjeçar: U përjashtua nga 4 punë të ndryshme. Si 18 vjeçar: U martua dhe...

Qysh me shku në pushim në bregdet, dorën në xhep pa...

Bregdetai Shqiptar, ai i i Ulqinit, por edhe në Turqi, janë destinacionet tona për të kaluar pushimet verore. Por, nuk kemi para!!! Mëposhtë e keni...

A ia vlen të jesh President? Shikoni pasurinë e tyre…

Mëposhtë do të mund të lexoni pë pasurinë e Presidentëve në kohëra të ndryshme. Ka të pasur e ka edhe modest në pasurinë e...

Arrestohet, pasi ka shitur pordha në tegëll, pa licencë!

Një person u kap që ofronte pordha të ambalazhuara në kavanoz (tegëll), pa pasur një leje shpërndarëse. Personi në fjalë është mbajtur në pyetje...

Si ka jetuar rinia para 50 viteve, e si sot???

KJO ESHTE JETA QE KEMI BERE NE TE LINDURIT E PARA VITEVE 90” Nje djalosh pyeti gjyshin e tij: "O gjysh, si ke mundur te jetosh...

Përcjellni GazetaOra.com

416,735FansaPëlqeje
3,350NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË