Shpallje

GO+

65 vjeçari marton vajzën 12 vjeçare, dhe kjo,…

Çdo ditë 33.000 vajza martohen si fëmijë, që në moshën 6 vjeçare, duke ju shkelur të drejtat për edukim e mundësi. Shumë raste ndodhin...

Arrestohet, pasi ka shitur pordha në tegëll, pa licencë!

Një person u kap që ofronte pordha të ambalazhuara në kavanoz (tegëll), pa pasur një leje shpërndarëse. Personi në fjalë është mbajtur në pyetje...

Vrau bashkëshortin/ Fjalimi historik para gjykatës, mbrojta nderin tim, donte të...

“Meshkujt kur veshin kostum dhe rrine me koke ulur u behet zbritje denimi. Une nuk kam kostum, nuk kam kollare, mami nga...

Si të rrisni flokët 10 cm për një javë

Rritja e flokeve eshte nje problem ne mbare boten. Shume femra nuk kane lene asnje menyre pa e provuar qe floket ti rriten sado...

44 vjeqarja: Në shtrat shpesh me një djalë 29 vjeqar, por...

Unë jam duke bërë seks me një djalë të ri nga puna. Nuk dua të them se e lashë burrin tim për të, pasi edhe...

Djaloshi thotë se ka jetuar në Mars: Unë e di se...

Duket se Boriska ka vështirësi serioze në shkollë. Pas testimit e futën menjëherë në klasën e dytë, por më pas ai u përpoq për...

“Time Lapse” nga mëngjesi deri në mbrëmje, në Kosovë

https://youtu.be/6lVZF1F3HAY

Han “dajak” pasi shiste drogë!

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s); if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src =...

Përcjellni GazetaOra.com

416,735FansaPëlqeje
3,350NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË