GO+

65 vjeçari marton vajzën 12 vjeçare, dhe kjo,…

Çdo ditë 33.000 vajza martohen si fëmijë, që në moshën 6 vjeçare, duke ju shkelur të drejtat për edukim e mundësi. Shumë raste ndodhin...

Shtresa e ozonit fillon të përmirësohet, mos ndoshta koronavirusi ishte një...

Në kuadër të marrjes së masave parandalues të përhapjes së koronavirusit, duket se jeta e planetit tokë, ka ndaluar. Dhe gjatë kësaj ndalese, bota...

Koronavirusi/ Marketi në gjermani bëhet shembull për gjithë botën, ja...

Një market në Gjermani ka marrë masat e duhura për mbrojtjen e stafit dhe konrumatorëve. Kjo pasi menaxhmenti i këtij marketi si masë mbrojtëse për...

Shpërthen interneti kundër djaloshit me nanizëm/ Ka gënjyer për moshën për...

Një video e një djali të vogël me nanizëm që qante dhe I ëkrkonte nënës së tij litar për të varur veten, bëri xhiron...

Arrestohet, pasi ka shitur pordha në tegëll, pa licencë!

Një person u kap që ofronte pordha të ambalazhuara në kavanoz (tegëll), pa pasur një leje shpërndarëse. Personi në fjalë është mbajtur në pyetje...

Kokaina shëron koronavirusin? Ja fotoja që ka pushtuar rrjetin

Virusi i ri që ka pushtuar Kinën dhe po përhapet në të gjithë botën, është marrë me sportivitet nga disa njerëz.

Vrau bashkëshortin/ Fjalimi historik para gjykatës, mbrojta nderin tim, donte të...

“Meshkujt kur veshin kostum dhe rrine me koke ulur u behet zbritje denimi. Une nuk kam kostum, nuk kam kollare, mami nga...

Si të rrisni flokët 10 cm për një javë

Rritja e flokeve eshte nje problem ne mbare boten. Shume femra nuk kane lene asnje menyre pa e provuar qe floket ti rriten sado...

Mësuesi po shpjegonte mësimin online, gruaja futet në dhomë lakuriq (VIDEO)

Gjatë karantinimit shumica e shteteve kanë pezulluar procesin mësimor, duke e zhvilluar atë në platformat online. Mësuesit lidhen me studentët përmes internetit dhe zhvillojnë...

Përcjellni GazetaOra.com

413,158FansaPëlqeje
3,337NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË