11 C
Mitrovica
22 Gusht, 2017 - 07:09:55

GO+

Nga bujqësia në plazh, si dukeshin femrat në kohën e xhaxhit...

Mjë album i porositur nga Këshilli i Përgjithshëm i Bashkimit të Grave të Shqipërisë botohet në vitin 1972 nën titullin “Poemë për gratë shqiptare”. Në...

Mendoni se jeni gati për të pasur fëmijë? Shikojeni këtë foto

Shumica e njerëzve e shohin fëmijën si një dhuratë të mrekullueshme nga Zoti. Por, një bloger ka dëshmuar se kjo mund të mos jetë “një...

Çka shohim nëse shkrihen akullnajat…?

Të gjithë kemi dëgjuar rreth ngrohjes globale dhe rrezikut që sjell një gjë e tillë. Por, kësaj herë do të flasim vetëm për një...

Unë jam ajo që jam dhe PIKË, e ju plasni!

Ju lutemi ndihmoni GazetaOra.com në punën e saj duke u interesuar për reklamat në këtë artikull. Ju falenderojmë paraprakisht. Nëse trashësh, të gjithë mendojnë se...

Lamborghini luksoz merr flakë në mes të rrugës

Një video është ndarë në rrjet ku duket një makinë luksoze Lamborghini e cila merr flakë në ecje. Pronari i saj del menjëherë dhe i...
video

I lutet Zotit ta mbrojë, shikoni si mbrohet!

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s); if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src =...

Dasma, kjo ceremoni e komplikuar!!!

Dita e dasmës është një nga momentet më të rëndësishme dhe më të veçanta të jetës së njeriut, e si pasojë të gjithë përpiqen...

E ardhmja juaj zbulohet përmes një simboli që ju e zgjedhni

Njerëzit kanë besuar tek e magjishmja dhe e pashpjegueshme për shekuj me rradhë. Të parashikuarit e së ardhmes është diçka që sa të intrigon po...

Këto janë shenjat e para drejt çrregullimit mendor

“Njëra ndër simptomat drejt çrregullimit mendor është besimi se puna e juaj është tmerrësisht e rëndësishme.” Thënie nga filozofi dhe shkrimtari britanez, Bertrand Russell.

Forma më e rrezikshme e magjisë së zezë

Nëse ndokush ju bën sehir, atëherë do t'ua shkatërrojë raportet në familje, nuk do të keni përparim në jetë dhe, ajo që është më...

JU REKOMANDOJMË

TOP PUBLIKIMET

- Advertisement -