6 C
Mitrovica
19 Mars, 2018 - 05:36:21

GO+

14 gjëra që janë më lirë se një iPhone X

iPhone-t ka pushtuar tërësisht internetin. Disa kërkojnë mënyra për të fituar 1.000 dollarë menjëherë për të blerë modelin më të ri, ndërsa disa nuk mund...

Kjo është shqiptarja e parë që u bë milionere me kriptovaluta?

Një shqiptare duket se u bë milionere me investimet e saj në kriptovaluta. Kështu, të paktën, bëhet e ditur me anë të një postimi në...

FOTO: Gjendet nëndetësja e zhdukur australiane

Nëndetësja australiane HMAX AE-1 e cila është zhdukur gjatë luftës së parë botërore është gjetur në ujërat e Papua New Guinea. Nëndetësja është zhdukur me 14...

E keni parë në ëndërr partnerin duke ju tradhtuar? Ekspertja shpjegon...

A keni parë ndonjëherë një ëndërr në të cilën e kapni partnerin në flagrancë duke ju tradhtuar? Siç duket, nuk jeni e vetmja, sepse ky...

Horoskopi ditor – 11.01.2018

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e...

Befason Kim Jong, merr një vendim që çuditi gjithë popullin

Në Korenë e Veriut kanë nisur të shpërndahen kalendarët për vitin 2018 dhe ajo që ka habitur është se në to, ditëlindja e liderit...

Zhaklina Shahini nga Durrësi zgjidhet Miss Kuq e Zi 2017 (Foto)

Zhaklina Shahini nga Durrësi zgjidhet ''Miss kuq e zi 2017'' Për nder të festës së 28 Nëntorit - Ditës së flamurit në Tiranë u...

Më shumë se 1 mijë babadimra vrapojnë në Gjermani

Më shumë se 1000 persona të veshur në rroba të Babadimrit, kanë vrapuar nëpër rrugët e Michendorf afër Berlinit, për të shënuar këtë aktivitet...

Horoskopi ditor – 14.12.2017

Dashi Dita e sotme do jetë shumë e favorshme për dashurinë. Pjesa më madhe e çifteve do përjetojnë momente të këndshme dhe bashkëpunimi do arrijë...

40 Sarandat e Kosovës në të njejtin autobus (Foto)

Ditë më parë i kemi parë se si 15 vajza me emrat Saranda, kanë pirë kafë bashkë në Prishtinë. Ndërsa sot, numri i Sarandave është...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË