6 C
Mitrovica
26 Shtator, 2018 - 04:32:53

GO+

Moti në këtë vikend do t’iu befasojë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë këtij vikendi në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët. Të shtunën vranësirat do të jenë...
video

65 vjeçari marton vajzën 12 vjeçare, dhe kjo,…

Çdo ditë 33.000 vajza martohen si fëmijë, që në moshën 6 vjeçare, duke ju shkelur të drejtat për edukim e mundësi. Shumë raste ndodhin...

Kapet breshka me 800kg kokainë

Rojet bregdetarë të SHBA jo shumë larg bregut të Floridës kanë kapur breshkën që mbante 800kg kokainë. Breshka ishte e lidhur me thasët e kokainës...

Njihuni me horoskopin e Dhjetorit sipas Merit

Këtë të hënë, në emisionin “Rudina” në Televizionin Klan ishte e ftuar astrologia Meri, e cila foli për parashikimin e yjeve për muajin Dhjetor. Meri...

Djaloshi thotë se ka jetuar në Mars: Unë e di se...

Duket se Boriska ka vështirësi serioze në shkollë. Pas testimit e futën menjëherë në klasën e dytë, por më pas ai u përpoq për...

Zhaklina Shahini nga Durrësi zgjidhet Miss Kuq e Zi 2017 (Foto)

Zhaklina Shahini nga Durrësi zgjidhet ''Miss kuq e zi 2017'' Për nder të festës së 28 Nëntorit - Ditës së flamurit në Tiranë u...

Kjo është pula më e shtrenjta në botë

Një qytezë e vogël në lindje të Francës mund të duket si një rrugë e gjatë për të provuar një pjatë me pulë, por...

Horoskopi ditor – 04.12.2017

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai...

Këto dy çifte të horoskopit, nuk mund t’i ndajë askush

Horoskopi është kthyer në një nga ndikuesit më kryesor për sa i përket lidhjeve të dashurisë. Pothuajse shumica e njerëzve pasi krijojnë një lidhje...

Shkolla me 33 binjakë synon rekordin Guinness

Në qarkun Buxha të Izmirit, në Turqinë perëndimore, më saktësisht në shkollën e mesme Makbule Suleyman Alkan, mësojnë një numër i pazakontë binjakësh Mësuesit në...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË