6 C
Mitrovica
16 Dhjetor, 2017 - 15:47:05

GO+

Çiftet që kanë zënka, gjithmonë do të kenë…

Nëse zënkat nuk janë të panjohura në lidhjen tuaj, gjasat janë të mëdha që diçka e tillë të mos ndryshojë. Ekspertët amerikanë kanë vëzhguar 1.000...

Rrëfimi i sinqertë i shqiptarit: Si u martova me gjermanen për...

Dhjetë mijë romë u larguan nga Kosova në vitet 2014-2015, shumica e tyre kërkuan azil në Gjermani. Shumica sot janë kthyer me hir a...

Këto janë 10 vendet më të rrezikshme në botë

Lista e mëposhtme bazohet në Raportin e Konkurrueshmërisë për Turizëm, të botuar nga Forumi Ekonomik Botëror në vitin 2017. 136 shtete janë shqyrtuar dhe analizuar...

Kjo shenjë horoskopi duhet të ketë kujdes këto ditë, ja çfarë...

Planeti Mars sot ndodhet afër dy asteroidëve shumë të ndritshëm dhe muaji nëntor do mbyllet me energjinë e tyre. “Sot Marsi është afër dy asteroidëve...

Kjo është pula më e shtrenjta në botë

Një qytezë e vogël në lindje të Francës mund të duket si një rrugë e gjatë për të provuar një pjatë me pulë, por...

Kjo është mosha më e mirë për martesë

Sa më të vjetër që të martoheni, aq më të vogla do të jenë shanset për t’u ndarë, thuhet sipas një studimi. Një analizë nga...

Nëse shihni dikë me këtë tatuazh, as mos tentoni që t`i...

Shumë persona preferojnë të bëjnë një tatuazh në lëkurën e trupit të tyre për të përcjellë një mesazh të fortë. Por, disa të tjerë guxojnë...

Horoskopi ditor, e enjte 30 nëntor 2017

Dashi Jeta sentimentale e çifteve do shkojë më së miri gjatë kësaj dite. Ka mundësi që ata që janë të martuar të mendojnë edhe për...

Historia e trishtë/ 19 vjeçarja që ra dy herë në koma...

Historia e parë në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan është një nga rrëfimet më të dhimbshme...

‘Çmendet moti’: Kujdes, do të ketë shi, borë dhe përmbytje në...

Pas motit me borë në fillim të javës, në ditët në vijim edhe dy turbullira pritet të kalojnë nga rajoni ynë që do të...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË