6 C
Mitrovica
25 Mars, 2018 - 06:51:25

GO+

Për të gjithë ju që jeni kurioz, ky është kuptimi i...

Të gjithëve na ka ndodhur të zgjohemi fiks në orën 1:11 të natës dhe kemi pyetur veten dhe të tjerët se ç’do të thotë....

Princi homoseksual në Indi, shndërron pallatin e tij në qendër të...

Princi i vetëm homoseksuali  që është deklaruar hapur në Indi, do hap një qendër të LGBTI-së në pallatin e tij Çdo herë në një kohë,...

Horoskopi ditor – 11.01.2018

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e...

Si të bëheni boksier i mirë

A doni të bëheni boksier i mirë? Boksierët duhet të kenë një kombinim të qëndrueshmërisë, forcës, ekulibrit dhe shpejtësisë për të shkëlqyer. Të bëhesh një...

Horoskopi ditor – 10.01.2018

Dashi Përfitoni nga yjet që janë në anën tuaj sot për të marrë në dorë një situatë të pasigurt sentimentale dhe të bëni gjithçka për...

Çifti shqiptar i mbuluar me tatuazhe (video)

Sot janë të shumtë emrat e mëdhenj të njerzve që e kanë mbushur trupin me tatuazhe, secili në mënyrën e tij. Të ftuar në emisionin...

10 mijë euro gjobë për publikimin e fotove të fëmijëve në...

Publikimi i fotove të fëmijëve nga ana e prindërve është një çështje që duhet diskutuar dhe menduar mirë. Na ndodh të shohim profile fëmijësh,...

Shkretëtira e Saharës mbulohet nga bora, pamje të rralla

Shkretëtira e Saharës është mbuluar të dielën nga bora 40-cm pas një stuhie që e goditi këtë vend. Kjo është hera e tretë në 37-të...

Gjithçka ka ngrirë në SHBA, shikoni si mbijetojnë këta aligatorë

SHBA-ja është duke kaluar një ndër dimrat më të ftohtë të shekullit të fundit, ndërsa në disa shtete ka ngrirë gjithçka duke filluar nga...

Horoskopi ditor – 09.01.2018

Dashi Bëhuni gati për të jetuar një ditë plot energji pozitive, veçanërisht nëse jeni në çift. Kjo e martë do ju favorizojë të shpenzoni sa...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË