6 C
Mitrovica
20 Mars, 2018 - 12:23:18

GO+

Pretendon se ka humbur virgjërinë me jashtëtokësorët

David Huggins 74 vjeç nga New Jersey pretendon se ka humbur virgjërinë me jashtëtokësorët kur ishte 17 vjeç. "Kam qenë duke shetitur në mal dhe e...

80 përqind e njerëzve nuk dinë si t’i gjejnë këto vende...

Verifikoni njohuritë tuaja në gjeografi dhe shikoni me kujdes hartat në vijim. Gjejeni në hartën mëposhtë Marokun, Madagaskarin dhe Kongon Gjejeni në hartë Gjermaninë, Portugalinë dhe...

4 mënyra se si të kurseni para

Asnjëherë nuk është vonë të filloni me kursime në prag të festave të fund vitit. Ja disa këshilla qe do të ju ndihmojnë. Filloni...

Bredhi më i “bukur” në botë, ndodhet në Skenderaj

Pa koment! Jemi në prag te festave të fundvitit dhe të gjitha qytetet kanë filluar të zbukurohen. Por ne ketë fotografi qe shihni nga sheshi i...

VIDEO/ ‘Oda’ eventi që do të bashkojë personalitetet më të shquara...

Më 20 janar të vitit 2018 për herë të parë do të mbahet eventi “Oda”, ngjarje që pritet të mbledh personalitetet më me ndikim...

Babai iu lenë trashegimi të majme por njëkohësisht edhe probleme!

Një shofer kamioni nga Gjermania veriore ka mbledhur monedha për 30 vite, shumicën prej tyre i paketoi në qese plastike. Në atë kohë, valuta kryesore në...

19 Ndërtesat më të mahnitshme në botë, sipas arkitektëve

Tempulli i qytetit të ndaluar në Pekin, Kinë. Ashtu si pikturat dhe skulpturat, ndërtesat mund të jenë vepra të bukura të artit. Ne Kemi pyetur arkitektët...

Horoskopi ditor – 19.12.2017

Dashi Ata që kanë një lidhje do tregohen shumë kërkues dhe posesivë me personin që kanë në krah. Kjo do krijojë shumë probleme dhe debate...

Prapa dyerve të haremit: Si është jeta e vërtetë e grave...

Poligamia dhe haremet, mungesa e edukimit dhe mungesa e të drejtave, diamantet e mëdha dhe hixhabet – jetët e grave arabe janë shumë të...

RISI: Horoskopi i vitit 2018

Dashi: Në 2018-ën do t’ju duhet të jeni konkret, reflektues dhe të kujdesshëm. Saturni dhe Plutoni tek Bricjapi nuk do t’jua lehtësojnë gjërat. Ata sjellin...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË