GO+

Ja disa filma vizatimorë që mund të shikoni me fëmijët tuaj...

Periudha e izolimit është e vështirë edhe për fëmijët të cilët janë shkëputur nga shkolla dhe aktivitetet e tjera sociale. Gjithsesi ka shumë aktivitete krative...

Nuk dini çfarë të bëni në shtëpi, ja një listë me...

Shumë njerëz janë mbyllur në shtëpi për shkak të përhapjes së pandemisë së koromavirusit. Por edhe hapësira e shtëpisë ka shumë për të ofruar....

“Më mirë të vdesësh në këmbë sesa të jetosh në gjunjë”,...

Presidenti i Bjellorusisë nuk duket aspak i shqetaësuar nga koronavirusi, madje ka bërë disa deklarata të habitshme. “Pini vodka, shkoni në sauna dy herë në...

Universiteti amerikan publikon gjetjet e fundit për koronavirusin, ja produktet që...

Së fundmi Universiteti Johns Hopkins ka publikuar një studim ku zhvillon në detaje mënyrat që duhet të përdoren për të shmangur përhapjen dhe infektimin...

Zjarrfikësi italian që drejtoi ekipet shpëtuese gjatë tërmetit: “Faleminderit për mjekët...

Pino di Gioia, shef i zjarrfikësve në Bari, udhëhoqi në nëntor një ndër ekipet e kërkim-shpëtimit për viktimat e tërmetit në Shqipëri. Ai nuk...

Videoja e presidentit italian që u publikua gabimisht po bën xhiron...

Një video e presidentit italian, Sergio Mattarella që u publikua gabimisht nga zyra e tij e shtypit, po bën xhiron e rrjetit. Presidenti italian po...

Bajram Sejdiu, humoristi nga Ferizaj që sjell realitetin në vendin tonë...

Bajram Sejdiu është njëri nga personat i cili me humorin e tij ka arritur të bëjë të qeshë goxha një numër të madh të...

Shtresa e ozonit fillon të përmirësohet, mos ndoshta koronavirusi ishte një...

Në kuadër të marrjes së masave parandalues të përhapjes së koronavirusit, duket se jeta e planetit tokë, ka ndaluar. Dhe gjatë kësaj ndalese, bota...

LAJME TË MIRA nga Ministria e Shëndetësisë, përgjysmohet numri i rasteve...

Më në fund kanë ardhur lajme të mira nga Ministria e Shëndetësisë. Në 24 orët e fundit janë testuar 102 persona, prej të cilëve...

5 kuriozitetet më të çuditshme shkencore për dashurinë

Po ju sjellim më poshtë disa kuriozitete rreth dashurisë, kësaj energjie të mrekullueshmë që e bën botën të rrotullohet... Partneri bie në gjumë pas...

Përcjellni GazetaOra.com

413,100FansaPëlqeje
3,337NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË