6 C
Mitrovica
25 Mars, 2018 - 06:44:26

GO+

Horoskopi ditor – 26.02.2018

Dashi Dite e kënaqshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do jeni shume besnike ndaj partnerit tuaj dhe nuk do tundoheni...

Si të zbuloni nëse keni energji negative në shtëpi përmes një...

Gjyshërit tanë gjithmonë na kanë thënë se duhet të jemi të kujdesshëm me syrin e keq, sepse ka njerëz që thjesht kanë një energji...

Arrestohet infermierja, i joshte dhe i zhvaste pacientët e spitalit

Duke përfituar nga aftësitë e saj estetike, i joshte fillimisht meshkujt, duke i bërë të imagjinojnë mbrëmje të paharrueshme. Por pastaj, me ndihmën e...

Grushte LIVE në televizion

Në një emision të transmetuar LIVE në një televizion në Rusi, një luftë fjalësh mes ligjvënësit gjerman Andreas Maurer dhe politikologut ukrainas, Dmitry Suvorov...

Mbyllen 5 xhami në Shqipëri, kjo është arsyeja!

5 xhami mësohet se do të mbyllin dyert në Shqipëri, madje edhe Xhamia e Et’hem Beut në qendër të Tiranës. Arsyeja e kësaj mbylljeje të...

7 arsyet pse njerëzit materialist nuk janë të përmbushur, siç ne...

Njerëzit materialist për shkak të dëshirës së çmendur për para humbasin dashurinë dhe kjo sigurisht nuk ju sjell atyre lumturi apo përmbushje. Këtu janë shtatë...

Modifikimi ‘alla shqiptar’ i banesës i heq trurin inxhinierit të huaj

Nuk kanë qenë të pakta rastet që e kanë bërë që vendi ynë të etiketohet si vendi i çudirave. Shqiptarët njihen si kampionë të...

Elefanti vret brutalisht një njeri, shikoni reagimin e fshatarëve (Video +16)

Një burrë vritet nga elefanti. Incidenti ndodhi në Distrinktin Bardhaman kur elefanti ishte pranë fshatit Galsi pasi u ndanë nga tufa. Ai e gjuan njeriun në...

Robotët mund të vrasin njerëzit pas 100 vitesh

Robotët në të ardhmen mund të kërcënojnë seriozisht jetën dhe sigurinë e njerëzve paralajmërojnë shkencëtarët. Në ditët e sotme vërtet që robotët ecin me vështirësi...

Këto janë arsyet pse duhet të dashuroni një person të shenjës...

Personat që i përkasin shenjës së luanit, janë të njohur për mënyrën e të jetuarit të jetës, plot me gjëra me vlerë. Ja disa arsye...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË