Shpallje

GO+

Dëshmitë rrënqethëse të njerëzve të cilët janë kthyer nga të vdekurit

Një numër i madh i njerëzve që kanë përjetuar vdekje klinike, dhe se pas disa përpjekjeve janë ringjallur përsëri në jetë. Disa prej tyre...

25 gjëra që ndoshta nuk i dini për Aristotelin, dijetarin e...

Me siguri, ju keni dëgjuar të paktën një nga këto thënie të “pavdekshme” në një moment gjatë jetës tuaj: “Njohja e vetes, është fillimi...
© Wavebreakmedia/depositphotos

LEXONI ëndrrat misterioze që ndodhin derisa fleni!

Gjatë natës do të donim të flinim në mënyrë qetë dhe të rimarrim energji. Megjithatë, është e vështirë për të gjetur një person i...

VENDI MË I SHËNDETSHËM NË BOTË: Këtu njerëzit jetojnë shumë gjatë!

Nëse ju doni që të jetoi më gjatë (e normalisht çdokush don me jetu sa më gjatë) krejt çka duhet të bëni është të...

Djaloshi thotë se ka jetuar në Mars: Unë e di se...

Duket se Boriska ka vështirësi serioze në shkollë. Pas testimit e futën menjëherë në klasën e dytë, por më pas ai u përpoq për...

Banjo, mbreti i shtëpisë. Përdorni këta trika! / VIDEO

Pasi që banjo është vendi ku talojmë kohë të konsiderueshme, mos të flasim tashmë me telefon celualr lidhur në Wi-Fi :) ... mëposhtë po...

A trembeni nga dinamiti?

Abuzimi i fëmijëve në Kosovë!

Sqarim rreth ides: Ky soc. experiment / prank është realizuar i gjithi nga grupi "GJ07 Prank" Idea është e gjitha e jona, mirpo në...

YouTube-rat nga Kosova qe paguhen nga Google dhe Youtube

Disa youtuber-a shqiptar nga Kosova kane hapur kanalet e tyre ne YouTube ku postojne videot e tyre rreth lojrave me te reja. Edhepse nuk ka...

Përcjellni GazetaOra.com

417,596FansaPëlqeje
3,352NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË