Shpallje

GO+

Shtëpia e dizajnerit italian merr vetëm gjashtë orë kohë për t’u...

Kompania italiane ‘MADi Home’ me arkitektin Renat Vidal kanë krijuar një shtëpi e cila mund të montohet nga tre persona në vetëm gjashtë orë...

‘Çdo ditë është dhuratë’, letra e 27-vjeçares që i përloti të...

Një letër e shkruar nga një vajzë që humbi jetën para pak ditësh është bërë virale. Në 4 janar, Holly Butcher humbi betejën me...

Horoskopi ditor – 18.01.2018

Dashi Hëna në bashkëpunim me shenjën tuaj vazhdon t’ju nxjerrë nga telashet. Ata që nuk janë të kënaqur me gjendjen e tyre sentimentale do të...

U largua drejt Kosovës pas tërmetit, nëna nga Durrësi lind djalin...

Pas tërmetit shkatërrues, Kosova hapi dyert për  familjet që mbetën në qiell të hapur. Në këto ditë kaq të vështira për mbarë...

Kjo shenjë horoskopi duhet të ketë kujdes këto ditë, ja çfarë...

Planeti Mars sot ndodhet afër dy asteroidëve shumë të ndritshëm dhe muaji nëntor do mbyllet me energjinë e tyre. “Sot Marsi është afër dy asteroidëve...

Kush e zbuloi Egjiptin e lashtë

Sikur të mos ishte zbuluar Guri i Rosett-as më 15 korrik 1799, ndoshta do të kishim ende shumë vështirësi të lexonim atë që egjiptianët...

Trik me llastik. Si bëhet?

Misteri i Krishtlindjeve, spitali merr çdo vit të njejtën kartolinë nga...

Një pacient i ‘mirënjohës’ i ka dërguar stafit të spitalit ku ai është trajtuar një herë në jetë, një kartolinë anonime për Krishtlindje që...

Horoskopi ditor – 02.12.2017

DASHI Eshte e pamundur te enderroni me shume emocione sesa do perjetoni sot ne dashuri. Keqkuptimet do te zhduken dhe harmonia do te mbizoteroje. Beqaret,...

“Vdiq gjatë raportit seksual”, zgjidhet misteri i studentes që mbajti pezull...

Më 1 dhjetor të vitit të shkuar zhdukja e një turisteje të re britanike, tërhoqi vëmendjen e opinionit publik në mbarë botën....

Përcjellni GazetaOra.com

417,596FansaPëlqeje
3,352NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË