6 C
Mitrovica
15 Gusht, 2018 - 08:27:10

GO+

Roboti i parë që i tronditi të gjithë, pasi mori nënshtetësinë...

Sofi është roboti i parë në botë i prodhuar në Hong Kong, që merr me ligj nënshtetësinë në Arabinë Saudite. Por nuk mjaftohet me kaq...

Histori emocionuese, nëna dëgjon zemrën e djalit të vdekur në trupin...

Pavarësisht se disa njerëz humbin gjënë më të shtrenjtë, ata kanë forcë të përballojnë hidhërimin. I tillë është rasti i kësaj nëne, që ka...

Surprizën më të madhe të jetës në 2018-ën do e marrë...

Viti 2018 do të jetë drastik për të lindurit e shenjës së Gaforres. Ka ardhur momenti për t’u shkëputur tërësisht me të shkuarën. Me histori të...

Horoskopi ditor – 28.11.2017

DASHI Influenca e yjeve do te beje qe sot ta shihni partnerin me sy tjeter dhe te qendroni sa me afer tij. Do ta shihni...

A është kjo fotoja më e bukur e të rinjëve e...

Festa e flamurit është mëse pranë dhe për këtë manifestim janë realizuar mijëra shkrime e imazhe të ndryshme e tejet interesante. Por, një foto që...

Parashikimi Javor nga Zonja Meri: Kthesë fati për këtë shenjë…

Kjo javë mbyll muajin e fundit të vjeshtës. Do ndikoje fuqishëm lidhja pozitive midis Mërkurit e Saturnit në Shigjetar me Uranin në Dash. Mërkuri...

Horoskopi javor nga 27. nentor deri 3. dhjetor 2017

Çfarë ka përgatitur java për ju...zbulojeni! DASHI 21. mars – 20. prill Nen ndikimin e madh te Venusit dhe jo vetëm, këtë jave do jeni me...

Horoskopi ditor – 27.11.2017

Dashi Kjo dite do jete me e qete sesa duhet për ata qe janë ne një lidhje. Si ju ashtu edhe partneri do rrini ne...

Gjashtë arsye pse ndahen çiftet shqiptare

Shpeshherë dashuria ndalet në gjysmë si pasojë e ndonjë gabimi të njërit partner apo konflikteve me njëri-tjetrin. Edhe pse çiftet thonë se ai/ajo që dashuron...

Studentët e arkitekturës dikur dhe sot

Studentët e arkitekturës janë të detyruar të krijojnë një shumëllojshmëri të gjerë të aftësive për të përfunduar një projekt. Por falë disa djemve me...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË